تلفن :36612420-021(98+) تلفن :36612432-021(98+)

Cart0
جمع:0 تومان
خریدی به لیست اضافه نکرده اید
دوشنبه, 22 آذر 1395 ساعت 11:02

واردات از کره جنوبی

واردات از کره جنوبیواردات از کره جنوبیواردات از کره جنوبیواردات از کره جنوبیواردات از کره جنوبیواردات از کره جنوبیواردات از کره جنوبیواردات از کره جنوبیواردات از کره جنوبی

دوشنبه, 04 بهمن 1395 ساعت 08:06

مجوزهایی که واردکنندگان باید بگیرند

 مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه گمرک نسخه نهایی مجوزهای موردنیاز جهت انجام تشریفات ورود قطعی کالا توسط گمرک را اعلام کرد. بر این اساس گمرک جهت ورود کالا باید ۳۷ نوع مجوز را بر اساس ردیف‌های کالایی مرتبط اخذ و سپس کالا را ترخیص کند و در این میان نکته مهم این است که در حال حاضر با الکترونیکی شدن رویه‌های گمرکی و ارتباط الکترونیکی گمرک با ۲۲ سازمان همکار، امکان ترخیص هیچ کالایی بدون اخذ مجوز وجود ندارد و تا مجوز مرتبط ارائه نشود، امکان ادامه مراحل تشریفات گمرکی در سامانه جامع امور گمرکی وجود ندارد.

 

واردکنندگان برای تمامی کالاهای وارداتی ابتدا باید مجوز ثبت سفارش از وزارت صنعت، معدن و تجارت اخذ و سپس کالا به گمرک اظهار شود که در حال حاضر این فرآیند نیز الکترونیکی شده است. پس از اظهار کالا به گمرک و با رسیدن کالا به مرحله ترخیص، واردکننده باید با توجه به کالا و ردیف مربوط به آن، مجوزهای لازم را از سازمان‌های مرتبط اخذ کند. بر این اساس طبق آخرین اعلام گمرک، ۳۷ مدل مجوز و ممنوعیت‌های مجوزی از سازمان‌های مختلف وجود دارد که گمرک آن‌ها را برای ترخیص کالا بررسی می‌کند و در صورت ناقص بودن مدارک، کالا ترخیص نمی‌شود.

شنبه, 09 بهمن 1395 ساعت 08:14

شرط تازه گمرک برای صادرات

با بخشنامه دفتر صادرات از 15 بهمن ماه دور اظهاری صادرات منوط به ثبت فاکتور الکترونیکی در سامانه فاکتور میباشد. این موضوع طی هماهنگی دو دفتر صادرات و فناوری اطلاعات و ارتباطات گمرک عملی شده است.
پنج شنبه, 21 -2664 ساعت 11:02

درباره ما

   بنام خداوند بخشنده مهربان

 


شرکت صلح (Peace ) از بزرگترین واحدهای بازرگانی ایرانی واقع در کره جنوبی در سال 2007 با هدف گسترش فعالیتهای بازرگانی تاسیس شد.این شرکت از بدو تاسیس با بهرگیری از استانداردها و متدهای جدید تجارت و با تکیه بر تجربیات و تلاش مستمر طی سالهای اخیر با ایجاد برقراری ارتباط در کشور کره جنوبی توانسته بستر مناسبی برای تجارت و بازرگانی محصولات کره ای ایجاد کند .

این شرکت ارائه دهنده خدمات متنوع بازرگانی اعم از :

واردات انواع کالاهای صنعتی ،کشاورزی ،غذایی ،آرایشی ، بهداشتی ، خودرو و قطعات ، ماشین آلات راهسازی و ساختمانی ، خط تولید صنایع سبک وسنگین ، تجهیزات نفت و گاز ، منسوجات ، البسه و همچنین در زمینه اقامت کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت یا ایجاد کسب و کار،راهنمایی و مشاوره حقوقی در امور بیمه ، ویزا و امور بانکی و اعتبارات اسنادی ال سی ، اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر ،هم كاری مستقیم و بی واسطه با شرکت های کره ای ،مترجم همراه و راهنمای معتمد ، مشاوره و مذاکره با شرکتها و کارخانجات و فراهم کردن زمینه های لازم برای عقد قرارداد ، استعلام قیمت کلیه کالاهای درخواستی و ارائه خدمات بازرگانی و ثبت کلیه سفارشات خرید از فعاليت های این شرکت میباشد.


با سپاس فراوان

مدیرعامل شرکت بازرگانی صالح زاده

ایمان صالح زاده

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save