تلفن :36612420-021(98+) تلفن :36612432-021(98+)

Cart0
جمع:0 تومان
خریدی به لیست اضافه نکرده اید

 

نکات اساسی برای تجارت ایمن با کره جنوبی

 

سواستفاده و کلاه برداری از افرادی که قصد تجارت در کره جنوبی را دارند برخی از مواقع به دلیل کمبودآگاهی، مسلط نبودن به زبان کره ای  یا انگلیسی و … موضوعی آشنا برای بازرگانانی است که اقدام به تجارت با کره جنوبی می کنند.

در این مقاله سعی شده است تا نکاتی برای شروع تجارت ایمن با کره جنوبی گردآوری شود.

۱- در مرحله اول اطمینان حاصل کنید که آدرس ، شماره تلفن و آدرس ایمیلی که طرف تجاری در فاکتور و لیست عدل بندی کالا در اختیار شما قرار داده به آن شرکت تعلق دارد.

 

-  پیشینه تامین کننده خود را بررسی کنید . اگر خودتان نمی توانید دسترسی مستقیم به اطلاعات ثبتی شرکت داشته باشید از یک طرف سوم مانند بازرگانی صالح زاده بخواهید تا این کار را برایتان انجام دهد. بازرگانی صالح زاده با در اختیار داشتن دفتر بین المللی در شهر سئول  می تواند آماده ارائه خدمات اعتبارسنجی به شما عزیزان است.

 

۳- با فروشنده کره ای خود قرار ملاقات حضوری ترتیب دهید تا شناختی مستقیم از تامین کننده خود به دست آورید. همراه داشتن مترجم کره ای  در این قرارملاقات می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند تا اطلاعاتی کامل از ماهیت واقعی فروشنده خود به دست آورید.

 

۴- قبل از بارگیری اجناس خود را معاینه و بازرسی کنید . اگر شما یک خریدار هستید می توانید با سفارش دادن یک بررسی قبل از بارگیری، از خود در برابر کیفیت ضعیف محافظت کنید . شما می توانید از بازرگانی صالح زاده هم درخواست کنید تا قبل از بارگیری نسبت به بازرسی کالای خریداری شده اقدام کند.